021 Töpi Öcsi

  • Név: 021 Töpi Öcsi
  • Sorszám: 2019/65
  • Fajta: keverék
  • Nem: kan
  • Születési idő: 2013.05.01.
  • Származási hely: Ugat-Lak, Kisvárda
  • Bekerülés időpontja: 2019.02.21.

 

 

Töpi Öcsi

Töpi Öcsi egy 8 év körüli, nagy-közepes testű terrier keverék kan, a trimmelős bundájú fajtából. Kisvárdáról érkezett, ott több évig várt egy lánc végén, mert más kutyákkal nem jött ki. Ezért nálunk Öcsi nagyon örült, amikor egy jól beszalmázott, nagy kennelt kapott: túra-fúrta magát befelé. Együttműködő, emberközpontú és okos. Kifejezetten igényli az ember közelségét, nagyon élvezi a foglalkozást, szívesen sétál, ismerkedik. Érdemes vele foglalkozni, mert nagyon igyekvő kutya. Most mantrailingre jár, az orra és az agya is a helyén, nagyon élvezi is. Egyedüli kutya szeretne lenni, de nem tervezi leharapni senkinek a fejét a séták során, a szukákkal szoktatható. Nincs nagy mozgásigénye, nem tolakodó, bújós. Jelenleg a Mányi Ebkert lakója, de ott is kenneles, így a lakásban élést majd tanulnia kell, szeparációs szorongásra hajlamos lehet. Sokat megélt, szeretné a múltját maga mögött hagyni, és egy szerető család oldalán új életet kezdeni. De úgy tűnik hiába vár…pedig már egy ideiglenes befogadó is rengeteget jelentene számára.

És a sétáltatóknak is nagyon örül, nyüszög a figyelemért, simogatásért, nagyon emberközpontú. Erőteljesen szeparál, hisztizik ha embert lát. Dolgozunk azon, hogy kibírja csendben azt az időt, amíg nem vele foglalkozunk, de szeparációs szorongásra erősen hajlamos.Ideiglenes befogadókra is nagy szükségünk van. Jelentkezni, bővebb információt kérni Egyesületünk e-mail címén lehet!

Ideiglenes befogadókra is nagy szükségünk van. Jelentkezni, bővebb információt kérni Egyesületünk e-mail címén lehet!

Ha Töpi Öcsi költségeihez járulnátok hozzá, az is nagy segítség:

Eszkuláp Egyesület

Magnet Bank

16200223-10054165

"Töpi Öcsi"

PayPal:

IBAN: HU 45 1620 0223 1005 4165 0000 0000

BIC: HBWEHUHB

Töpi Öcsi oltva, ivartalanítva, chippel ellátva és szívféregre szűrten fogadható örökbe, benti tartással.

Örökbefogadással kapcsolatos tudnivalók:
http://eszkulap.hu/index.php/vedenceink/orokbefogadas

 

 Érdeklődni az e-mail címen lehet, egy rövid bemutatkozó levél küldésével.

 

További képek:

Ide kattintva további képeket nézhet meg védencünkről!

Ha van kedvetek és lehetőségetek, csatlakozzatok hozzánk tagként.

Ha van kedvetek és lehetőségetek, csatlakozzatok hozzánk tagként.
Az e-mail címre tudjátok a jelentkezéseteket elküldeni.

Mindenkire számítunk, bárkit szeretettel látunk!

Ha ideiglenes befogadóként, fuvarosként, hirdetési segítőként vagy bármi egyéb módon segítenétek, csatlakozhattok zárt csoportunkhoz is, itt:
https://www.facebook.com/groups/671495233025897/

Köszönjük!

Az oldal tetejére